main_image2
--

Chcesz skorzystać z naszych usług, ale nie wiesz, czym różni się druk offsetowy od cyfrowego, a pojęcia związane z poligrafią nic Ci nie mówią? Śpieszymy z pomocą! Znajdziesz tu najważniejsze informacje dotyczące tego, czym się zajmujemy oraz przy pomocy jakich metod przygotowujemy materiały reklamowe. W prostych słowach wyjaśniamy, czy druk cyfrowy, offset wodny i bezwodny. Tłumaczymy także, jak tworzy się oprawy katalogów oraz na co należy zwrócić uwagę, jeśli decydujemy się na druk sitowy.


Słownik poligraficzny – najważniejsze pojęcia w jednym miejscu


Ciekawi Cię, czym jest apla, CMYK, densytometr, impozycja, falcowanie lub mora? Te tajemnicze słowa bądź skróty za moment odkryją swoje znaczenie! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na poligrafii. Chcemy, aby klienci korzystający z naszych usług wiedzieli, co wybierają i jakiego efektu mogą oczekiwać. Poza tym dodatkowa wiedza na temat metody cyfrowej czy sitowej nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie: zachęci do dalszego korzystania z naszej profesjonalnej pomocy!


Twoja poligraficzna Strefa Wiedzy


Odkryj zalety i wady druku cyfrowego, dowiedz się, jakie korzyści niesie sitodruk, poznaj historię druku offsetowego, sprawdź różnicę między offsetem wodnym i bezwodnym, a także przyjrzyj się bliżej temu, jak wygląda przygotowanie opraw do katalogów od postaw. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Przybliżymy Ci tajniki naszej działalności, abyś zyskał jeszcze większą pewność, że Papillon to najlepszy wybór!