main_image2
--

Aby realizacja zlecenia przebiegła w jak najszybszy i najsprawniejszy sposób, prosimy o stosowanie się do naszych zaleceń dotyczących składania zamówień. Proces ten może przebiec na dwa sposoby.

Pierwszy polega na wysłaniu maila z tytułem: ZAMÓWIENIE_druk_nazwa_produktu. W wiadomości prosimy zawrzeć specyfikację zlecenia, wymaganą liczbę wydruków, kwotę netto, plik produkcyjny, ewentualny wzór lub zlecenie proofa certyfikowanego, uwagi, dane do faktury proforma, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz dodatkowe informacje, jeśli takowe występują. Dotyczy zamówień poniżej 5000 zł netto.

Jednak dla kwot powyżej 5000 zł Drukarnia Papillon lub jej przedstawiciel przesyła do klienta Formularz Zamówienia. W takim przypadku aby przystąpić do produkcji wymagana będzie pieczęć firmowa, podpis i skan. Bez tych elementów drukarnia Papillon nie będzie mogła dokonać realizacji zlecenia, prosimy więc, aby mieć tę kwestię na uwadze decydując się na skorzystanie z naszych usług.

W razie jakichkolwiek pytań na temat składania zamówień, chętnie udzielimy dodatkowych informacji mailowo lub telefonicznie.