main_image2
--

Aby realizacja zlecenia przebiegła w jak najszybszy i najsprawniejszy sposób, prosimy o stosowanie się do naszych zaleceń dotyczących składania zamówień. Proces ten może przebiec na dwa sposoby. Pierwszy polega na wysłaniu maila z tytułem: ZAMÓWIENIE_druk_nazwa_produktu. W wiadomości prosimy zawrzeć specyfikację zlecenia, wymaganą liczbę wydruków, kwotę netto, plik produkcyjny, ewentualny wzór lub zlecenie proofa certyfikowanego, uwagi, dane do faktury proforma, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz dodatkowe informacje, jeśli takowe występują.

Można również otrzymać od naszego pracownika specjalny formularz do wypełnienia. W takim przypadku do przystąpienia do produkcji wymagana będzie pieczęć firmowa, podpis i skan. Bez tych elementów drukarnia Papillon nie będzie mogła dokonać realizacji zlecenia, prosimy więc, aby mieć tę kwestię na uwadze decydując się na skorzystanie z tej usługi.

W razie jakichkolwiek pytań na temat składania zamówień, chętnie udzielimy dodatkowych informacji mailowo lub telefonicznie.