Oferta

Drukarnia Kraków - Papillon oferuje wysokiej jakości wyroby poligraficzne. Zajmujemy się zleceniami kompleksowo. Przesłany do nas plik rzetelnie analizujemy i sprawdzamy. Wykonujemy wydruki próbne objęte szczególną kontrolą. W fazie druku zachowujemy najwyższe standardy, a także wykonujemy wszelkie prace wykończeniowe.

Najważniejszy dla naszego zespołu jest Klient, dlatego wykonujemy wszystko Just In Time, także kawę i herbatę. Drukowane przez nas materiały reklamowe zawsze cechuje wysoka jakość, która zaowocowała pozyskaniem międzynarodowych kontrahetnów. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na realizowanie zarówno nisko jak i wysoko nakładowych zamówień.

Głównym motorem napędzającym drukarnie jest zakupiona w lutym 2014 roku 5 kolorowa, półformatowa maszyna do druku offsetowego, KBA Performa. Pozwoliła ona nam na przyśpieszenie tęmpa pracy, i podwyższenie standardu jakości. Maszyna jest w stanie zadrukować podłoże kredowe już od 70g do 350g, a także karton do gramatury 280g-300g. Reszta parku maszynowego Drukarnia Papillon stanowią maszyny takie jak Krajarka Shneider, falcerka MBO, system broszurujący Horizon, naświetlarka firmy Screen i sztanctygiel Crosland B1+.

Na życzenie klienta dostarczamy produkty pod drzwi klienta a także współpracujemy z firmami spedycyjnymi w zakresie dalekośiężnej logistyki.

Drukujemy:

Ulotki

Plakaty

Papier firmowy

Foldery reklamowe

Koperty

Broszury

Teczki Ofertowe A4

Katalogi

Książki

Kalendarze

Wykrojniki introligatorskie

Woblery, kiwaki

Zawieszki

Opakowania, pudełka

Metki, Etykiety

Torby Papierowe

I wiele innych...

 

Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych na adres biuro@drukarniapapillon.pl Równocześnie prosimy o zapoznanie się z działem INFORMACJE, w którym zawarte są zasady według których należy sporządzić zapytanie aby najszybciej otrzymać konkretną i wiążącą wycenę.


Papillon © 2012